Naujienų prenumerata
Automobilių stovėjimo aikštelė Vilniaus oro uoste
Automobilių stovėjimo aikštelės šalia Vilniaus ir Kauno oro uostų
Greita foto suvenyrų gamyba Lietuvoje
S t o v y k l o s vaikams Spausdinti

Užvertęs paskutinį vadovėlio puslapį ir, iki rugsėjo uždaręs mokyklos duris, turbūt savęs paklausi: „o kas šią vasarą?“.
Norėtum, kad tavo dienos būtų nerūpestingai turiningos? Norėtum įgyti dar daugiau pasitikėjimo savimi, ryžtingumo, tapti dar labiau savarankišku ir veikliu? Svajoji išbandyti save poilsiaujant kartu su naujais draugais?  Mūsų nuoširdus patarimas Tau – kraukis būtiniausius daiktus ir leiskis į vasaros stovyklą!


TARPTAUTINĖ STOVYKLA Čekijoje 
 
Kelionės kaina: tik 999 Lt už 12 dienų!   

 

Jitka, Michal, Aneta, Honza - šaunūs vadovai – čekai – jau šeštus metus kviečia kartu su stovyklos komanda pramogauti,
tobulinti bendravimo įgūdžius anglų kalba, puikiai praleisti laiką vakarais prie laužo.

 

Stovyklavietė yra vaizdingoje pietų Bohemijoje - Skalice ir Lomnice upių santakoje. Iki Čekijos sostinės Prahos - 80 kilometrų.  Netoli yra Piseko istorinis miestas ir žinoma Čekijoje Orliko užtvanka. Vaikai gyvens keturviečiuose kambariuose su bendrais patogumais. Teritorijoje yra sporto aikštelė. Galima žaisti tinklinį, futbolą, stalo tenisą, dalyvauti įvairiose sportinėse estafetėse, vikrumo konkursuose. Stovyklos vadovų kūrybingumas ir išradingumas ugdo meninius ir sportinius gebėjimus . Stovykloje veikia internetas. Vaikai turės galimybę pabendrauti su tėveliais. Kiekvienas stovyklos dalyvis čia ras sau tinkamą užsiėmimą pagal amžių ir anglų kalbos lygį. Mūsų vadovai  kartu su animatoriais čekais prižiūri vaikus, dalyvauja programoje ir padeda įveikti kalbos ir bendravimo barjerus. Stovyklos metu vaikai susipažįsta su naujais draugais iš Čekijos ir kitų šalių, apylinkių istorija, taip pat tampa savarankiški.

 Bus organizuojamos ekskursijos į Karlovy Vary ir maudynės atvirame terminiame baseine, taip pat į Prahą,Česky, Krumlov.    

 Kelionės programa:

 1 diena   Išvykimas iš Vilniaus. Integracinė kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais pailsėti ir pavalgyti. Kelionės metu – žaidimai, dainos, susipažinimas.

 2 diena   Apie pietus atvykimas į vietą. Apgyvendinimas. Vakarienė. Susipažinimo vakaras.

 2 – 11 dienos   Dalyvavimas intensyvioje pramoginėje - ekskursinėje stovyklos programoje: pirmoji dienos pusė yra skirta ekskursijoms, turistiniams žygiams į aplinkinius istorinius miestelius, maudynėms ežere, žaidimams ir sportinėms varžytuvėms. Po pietų - renginiai anglų kalba: žaidimai, konkursai, estafetės, dainos, užsiėmimai būreliuose, viktorinos, linksmųjų ir išradingųjų varžytuvės. Vakarais yra organizuojami įvairūs teminiai vakarai ir kūrybiniai konkursai: gali varžytis tie, kurie mėgsta šokti, vaidinti, kurti. O kiekviena smagi diena baigiama diskoteka, teminiais vakarais ar romantiniais pokalbiais prie laužo. 

 11 diena    Atsisveikinimas. Išvykimas namų link. Kelionei dalyviai gaus sausą davinį. Kelionė per Lenkiją.

 12 diena    Po pietų atvykimas į Vilnių.

 

 Į kelialapio kainą yra įskaičiuota:

 9 nakvynės su maitinimu (5 kartus per dieną)

 nuvykimas ten ir atgal komfortabiliu autobusu (WC, karštas vanduo, garso ir vaizdo aparatūra)

 lydinčių asmenų paslaugos kelionėje (2 asm.)

 kiekvieną dieną 45 min. anglų kalbos užsiėmimas

medicininių išlaidų draudimas

 Į kelialapio kainą neįskaičiuota:

 išlaidos papildomoms ekskursijoms

Dokumentai: vaikai vyksta į kelionę su LR piliečio pasu arba asmens tapatybės kortele .

 Papildomos išlaidos kelionėms : Praha – 15EUR,  Karlovy Vary – 25 EUR , Česky Krumlov -13EUR.

 Rekomenduojama turėti apie 30 PLN kelionei per Lenkiją ir 1500 CZK asmeninėms išlaidoms stovykloje.

 

 Stovyklos pamainos 2013 m.:

 I pamaina: 

 II pamaina:
III pamaina: 

 EDUKACINĖ STOVYKLA Anglijoje
Kelionės data: 

Renkama papildoma pamaina: Kelionės data: 


 

Pajuskite senosios Anglijos dvasią. Pasigrožėkite įspūdingais gamtos vaizdais ir architektūros paminklais. Pasinerkite į gyvos anglų kalbos pasaulį. Patirkite malonumą mokydamiesi kalbos kiekvieną akimirką -  klausydamiesi legendų ir pasakojimų, vaidindami, dalyvaudami viktorinose, bendraudami su bendraamžiais Anglijoje, pramogaudami, išbandydami ištvermę žygiuose.

Jūsų laukia daug nuotykių ir paslapčių. Smagioje ir turiningoje kelionėje mūsų vadovams talkins gidai ir mokytojas iš Anglijos.

 Programa

 1 diena         Išvykstame iš Vilniaus. Pakeliui - žaidimai, skirti susipažinimui. Linksmoji anglų kalbos gramatika, viktorinosNakvynė viešbutyje Lenkijos - Vokietijos pasienyje.

 

 2 diena         Pusryčiai.Kelionė per Vokietiją ir Prancūziją į Callais.

Nakvynė viešbutyje. 

 3 diena         Pusryčiai. Euro tuneliu iš Callais vykstame į Angliją.  Pažintinė ekskursija po universitetinį miestą Oksfordą ( Oxford).Christ Church koledžas, kuriame buvo kuriami filmai apie Harį Poterį, KatedraCarfax bokštas, High Street. Pavakary nuvyksime į ExmoorNacionalinį parką ir įsikursime Exford jaunimo viešbutyje ant upelio Exe kranto.(Iki vandenyno 40km).

 4 diena         „Labas rytas". Pusryčiai, anglų kalbos pamokos. Pažintis su Exmoor Nacionaliniu parku - jo miškingais slėniais, kalvomis, viržynais, uolėtos Atlanto pakrantės skardžiais. Čia sutiksime besiganančius  laukinius Exmoor ponius. Gal ir taurųjį elnią pamatysim?

Aplankysime netoliese įsikūrusį jaukų viduramžių miestelį Dunster ir virš jo dunksančią vaiduoklių pamėgtą 1000 metų senumo pilį.  Šalia - pajūrio kurortas Minehead. Pailsėsime prie jūros. Vakare grįšime į viešbutį. Po vakarienės - vakaronė .

 

Nakvynė.

 

 5 diena         „Labas rytas". Pusryčiai, anglų kalbos pamokos. Važiuosime į Cheddar - garsųjį sūrių miestą. Pasigrožėsime vienu iš Britanijos gamtos stebuklų - Cheddar uolomis ir tarpekliu - didžiausiu kanjonu Britanijoje. Apsilankysime paslaptingame požeminiame pasaulyje. Čia, kur retai prasiskverbia saulė - tyvuliuoja ramus, lygus ežeras, akį stebina fantastiški uolų raizginiai. Sakoma, kad šiuose urvuose gyveno pirmykščiai žmonės. Čia - upės Exe pradžia, čia ir šiandien brandinami geriausi Cheddar sūriai. Netoliese kalvų papėdėje prigludęs Wells - gražus miestelis su didinga gotikine Katedra, dvelkiantis ramybe ir šventumu. Apžiūrėsime Wells Katedros mokyklą, įkurtą 909 m. Katedros choristams ruošti. Šiandien tai muzikos mokykla, kurioje greta įvairių muzikos disciplinų moksleiviai mokosi ir bendrojo lavinimo dalykų. Tai ypatinga mokykla, didelį dėmesį skirianti dvasingumo ugdymui. Joje ir šiandien ruošiami Katedros choristai. Klausysimės jų atliekamų giesmių. Dalyvausime viktorinoje imdami interviu iš miestelio gyventojų. Grįžę į viešbutį, po vakarienės surengsime talentų šou .

Nakvynė.

 

6 diena          „Labas rytas". Pusryčiai, anglų kalbos pamokos. Vyksime į „Mažąją Anglijos Šveicariją" prie Atlanto. Tai du žavūs kurortiniai miestukai-dvyniai - Lynton ir Lynmouth.Vienas glaudžiasi kalno papėdėje, o kitas stūkso jo viršūnėje. Trumputė, bet įspūdinga ir kvapą gniaužianti kelionė iš vieno miestuko į kitą stačiu uolų geležinkeliu ( Cliff Railway). Išbandysime ištvermę žygyje pėsčiomi garsiuoju South West Coast Path taku iki Leevienuolyno. Prieisime Uolų slėnį ( Valley of Rocks)  ir aukštai virš jūros kyšančią uoląCastle Rock, primenančią pilį.  Didžiąją kelionės dalį takas veda uolų viršūnėmis, nuo kurių atsiveria įspūdingi vandenyno vaizdai, o keliauninkus draugiškai pasitinka kalnų ožkytės. Ilsėsimės Lee įlankos pakrantėje. Po vakarienės - „Vakaronė - paslaptis".

 

Nakvynė viešbutyje.

 7 diena         „Labas rytas". Pusryčiai, anglų kalbos pamokos. Nuotykių diena  Croyde įlankoje su centru „Rock and Rapid Adventures".  Patyrę vietiniai instruktoriai, aprūpinę šalmais, narų kostiumais ir pripučiamomis liemenėmis, lydės mus į įspūdingą ir nepamirštamą kelionę - slaptas olas vandenyje ir kitus paprastiems poilsiautojams nepasiekiamus pakrantės kampelius. Brisime, plauksime, kopsime...

Romantiškas atsisveikinimas su stovykla.

 

Nakvynė viešbutyje.

 

 

 

8 diena         Po pusryčių  išvyksime į Londoną - vieną gražiausių ir didingiausių pasaulio miestų. Ekskursija pėsčiomis: Big BenWestminster, Trafalgar aikštė, Buckingham rūmai,St. Jame's parkas, Nacionalinė galerijaTower tvirtovė ir tiltas, Covent Gardens.  Vakare Euro tuneliu vykstame į Callais. Kelionė per Vokietiją.

 

 

 9 diena  Nakvynei atvykstame į Vokietijos-Lenkijos pasienį.

 10 diena Pusryčiai.Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

 

 

 Kelionės kaina: 1980 LT

 

 Į kelionės kaina įskaičiuota:

 • Kelionė komfortabiliu autobusu ( audio-video, WC, kondicionierius, karštas vanduo),
 • 8 nakvynės ( 3 tarpinės nakvynės su pusryčiais ir 5 nakvynės Anglijoje su 3 k. maitinimu),
 • apgyvendinimas jaunimo viešbutyje nuostabiai gražioje vietoje Exmoor nacionaliniameparke (iki vandenyno 40km) po 4-6 kambaryje,
 • Lydinčių vadovų ir anglų k.mokytojų paslaugos,
 • Mokytojų iš Anglijos paslaugos,
 • 8 anglų k.pamokos,
 • Pagal galimybę susitikimas su Anglijos moksleiviais, pasidalinimas įspūdžiais ir pabendravimas su jais,
 • Ekskursinė programa,
 • Sveikatos draudimas.

 
Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Mokami objektai:

 • Chedar tarpeklis- 7 svarai;
 • Katedra- 2,5 svaro;
 • Traukinukas - 2 svarai;
 • Nuotykių diena- 35 svarai.
 •  
 • STOVYKLA Vengrijoje, prie Balatono ežero
 • Kelionės kaina: 995 Lt
 • Stovykla Zanka” įsikūrusi prie didžiausio Europos ežero  - Balatono. IkiVengrijos sostinės Budapešto – apie 150 km. „ Zanka“ turi gilias stovyklos tradicijas. Ji buvo įkurta prieš 40 metų ir yra pritaikyta vaikų poilsiui ir užsiėmimams. „Zanka“ yra saugoma teritorija.  Jos plotą sudaro 209 hektarai – tai mažas vaikų ir jaunimo miestelis, kur yra išdėstytos parduotuvės, sporto aikštelės, stadionas, aerobikos salė, ledainė, valiutos keitykla, picerija, kinas,  interneto kavinė. Stovyklai priklauso pliažas ir prieplauka. „Zanka“ -  tai savotiškas vandens rojus.  Balatono ežeras nėra gilus, vanduo šiltas -  vasara yra virš +25 C. Centre pastoviai budi gydytojai ir gelbėtojai.

   Stovyklautojai  nuo 9 iki 17 metų. Vaikus į stovyklą lydi du vadovai iš Lietuvos. Jie kartu su animatoriais -  vengrais prižiūri vaikus, dalyvauja programoje ir padeda įveikti kalbos ir bendravimo barjerus. Stovyklos metu vaikai susipažįsta su naujais draugais iš Vengrijos ir kitų šalių, apylinkių architektūra ir istorija, taip pat tampa savarankiški. Pajusti kelionių magijos skonį padeda ekskursijos į Tihanio pusiasalį, Budapeštą, Tapolcą...

  1 DIENA    Išvykimas iš Lietuvos. Integracinė kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui.

  2 DIENA    Po pietų atvykimas į „Zanką“. Apgyvendinimas vasaros tipo name. Vaikai gyvens 4 – 6 – viečiuose kambariuose su bendrais patogumais koridoriuje. Vakarienė. Susipažinimo vakaras.

  2 – 8 DIENOMIS    Dalyvavimas intensyvioje pramoginėje – eksursinėje stovyklos programoje: stovyklautojai dieną gali maudytis šiltame Balatono ežere, žaisti tinklinį, pagaminti tradicinį vengrų patiekalą guliašą bei lauktuvėms paieškoti paprikos ar kitų vengriškų prieskonių. Vakarais vyksta įvairūs teminiai vakarai ir kūrybiniai konkursai, diskotekos...

  9 – 10 DIENA    Atsisveikinimas. Išvykimas namų link. Kelionėje dalyviai gaus sausą davinį. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Po pietų atvykimas į Vilnių.


  Į kelialapio kainą yra įskaičiuota:

  -   7 nakvynės su maitinimu (3 kartus per dieną)

  -   nuvykimas ten ir atgal komfortabiliu atobusu

      (WC, karštas vanduo, garso ir vaizdo aparatūra)

  -   lydinčių asmenų paslaugos kelionėje

  -   2 anglų kalbos pamokėlės

  -   medicininių išlaidų draudimas
  Dokumentai: vaikai vyksta į kelionę su LR piliečio pasu  arba asmens tapatybės kortele. 
  Papildomos išlaidos kelionėms: į Budapeštą, Tihanio pusiasalį, plaukiojimas laiveliu Tapolcos urvuose – 60 EUR
  Rekomenduojama turėti apie 30 PLN (29Lt) kelionei per Lenkiją ir  10 000 HUF (150 Lt) asmeninėms

  I    - Pamaina 

  II   - Pamaina 

  III – Pamaina 

  IV – Pamaina 

   

   

 
EDUKACINĖ STOVYKLA KROATIJOJE  (SU ANGLŲ K. PAMOKOMIS)     „ADRIATIKA‘‘
Kelionės kaina 1895 Lt.

Nuostabi gamta ir nepakartojami nacionaliniai parkai sužavi visus, kurie aplankė Kroatiją. Svajosime, pramogausime, mokysimės anglų ir kroatų kalbų, maudysimės šiltoje jūroje, puikiai leisime laiką prie laužo, susipažinsime su senovės romėnų palikimu Zadare, aplankysime nacionalinius parkus, skanausime kroatų virtuvės patiekalų, susitiksime su kroatų vaikais, dalyvausime vakaronėse ir spektakliuose.
Kelionės data: 
Kelionės programa
1 diena    Anksti ryte – išvykimas iš Lietuvos. Integracinė kelionė per Lenkiją,su trumpais sustojimais pailsėti ir pavalgyti. 

Kelionės metu – žaidimai, dainos, susipažinimas.

 

Nakvynė viešbutyje.

 2 diena    Pusryčiai. Išvykstame link Kroatijos. Edukacinės pažintinės pamokos apie pravažiuojamas vietoves. Vakare atvykstame į Kroatiją, Zadaro miestą - vieną iš didžiausių ir seniausių romėnų kultūrinio palikimo miestų. Apsigyvename turistinių kompleksų „Borik“ regione ant Adrijos jūros kranto.

 

Nakvynė viešbutyje.

 

3-8 diena   Gyvensime keturviečiuose, šešiaviečiuose kambariuose su visais patogumais, kur bus teikiamas maitinimas 3 kartus per dieną. Čia laukia komandiniai žaidimai, maudynės šiltoje Adrijos jūroje, anglų kalbos pamokos (kiekvieną dieną po dvi 45 min. trukmės pamokas), teatro ir kūrybingumo užsiėmimai, įvairūs žaidimai anglų kalba. Bus lavinama stovyklautojų vaizduotė, mokomasi komandinio darbo, o vakarais bendrausime, improvizuosime, dainuosime, susipažinsime su Kroatijos istorija ir architektūra.

 Vyksime į  šias ekskursijas:

 Apsilankymas viename gražiausių Plitvicos nac. parkų.

Į Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktame parke, kur miškais apaugusiame slėnyje tyvuliuoja 16 didelių ir daug mažų skaidrių ežerų, išvysite juos jungiančius krioklius – jų priskaičiuojama apie net 90! Nepakartojama gamta, miškai bei kalnų oras, kerintis ežerų, krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio.

 Išvyka laivu į nacionalinį parką, „KORNATI“ salas.

Pasiplaukiojimas laivu po nacionalinį parką „Kornati“ salas Adrijos jūroje,  sustojama įlankoje, kurioje įsikūręs gamtos parkas „Telaščica“. Poilsis, maudynės Adrijos jūroje ir sūriame ežere.

Žygis pėstute į nacionalinį kalnų parką „PAKLENICA“.

Išvyka į nacionalinį kalnų parką „Paklenica“ su pikniku (maistą kiekvienas pasiima individualiai). Einama mėgėjų taku, kuris įveikiamas kiekvienam. Tarpeklis „Didžioji Paklenica“ labai ispūdingas, jame filmuotas filmas „Vinetu“. Einama tarpekliu į vieną pusę apie 3 val. Pasiekus alpinistų namelį, apsistojame ir pietaujame.

 

 Nacionalinis parkas (upės krioklių) KRKA nuo Zadar miesto 100 km.

Šis parkas yra tarp septynių krioklių. Pamatysime daug gyvūnų, įdomių augalų. Ten praleidžiame visą dieną. Apžiūrėjus krioklius, yra galimybė išsimaudyti, pailseti, papietauti. Pamokėlė nacionaliniame parke.

 Ekskursija į Zadarą. Apžiūrėsime dar išlikusius romėnų forumo griuvėsius, pasigrožėsime Šv. Donato katedra.

 

 

9 diena     Pusryčiai. Išvykimas į namus. Pakeliui dar pasigrožėsime nuostabiais Kroatijos vaizdais.

 

Nakvynė viešbutyje.

 

 

10.diena    Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare - grįžimas į namus.

 

Kelionės kaina 1895 Lt.


Į kainą įskaičiuota:

- kelionė patogiu autobusu (karštas vanduo, WC, video-audio aparatūra);

- 9 nakvynės viešbučiuose (2 tarpinės nakvynės su pusryčiais ir 7 nakvynės Kroatijoje su 3-jų kartų maitinimu);

- 12 anglų k. pamokėlių (ves anglų k. mokytoja iš Lietuvos ir mokytoja iš Kroatijos); 

- 3 lydintys vadovai: anglų k.mokytoja, teatro mokytoja ir stovyklos vadovas.

 

Ekskursijoms turėti  65 EUR